serem@seremotomotiv.com.tr

In in arcu imperdiet, rutrum arcu viverra, feugiat lorem. Maecenas bibendum eget dolor sed rhoncus. Donec ac ultrices leo. Aliquam a mi purus. Vestibulum rhoncus turpis ut nulla consequat, vitae imperdiet leo elementum. Curabitur ac ligula vel lectus commodo luctus dignissim dignissim massa. Proin dictum, turpis sit amet facilisis viverra, tortor massa dictum mi, et venenatis ipsum purus at nisl.rnMorbi vitae turpis malesuada, volutpat turpis sit amet, commodo leo. Nunc ullamcorper velit non elit ultrices sagittis. Integer ut dignissim orci. Vivamus sodales sem orci, nec egestas lacus rhoncus eu. Proin ut suscipit leo. Cras vehicula gravida commodo. Nam placerat pulvinar ligula, et commodo lorem mattis ut. Ut consectetur ac ipsum at tempus. Mauris convallis ultricies vestibulum. Phasellus placerat nulla vel suscipit tristique. Mauris vehicula augue leo, sit amet consectetur diam elementum et. Nunc felis magna, iaculis eget sem mattis, interdum posuere justo. Nullam molestie efficitur dignissim.

Değerlerimiz

Serem Otomotiv Grubu çalışanları bir aile modeli oluşturarak tüm bilgi ve becerilerini samimiyetle bütün iş süreçlerine dahil etmektedirler.

"Kazan, kazan,kazan" değişmez felsefemizdir ki bu hem müşterilerimizin, hem onların bağlı olduğu toplumların hem de kendimizin sosyal, kültürel ve maddi anlamda üç taraflı kazanmaya odaklı olmasını ifade eder.

Hizmet Sözümüz

Asıl ve yegane amacımız kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktır.
Müşterilerimize samimi davranacağız ve birlikte sinerji yaratacağız.
Şikayetleri müşterilerimizle iletişim kurma aracı gibi göreceğiz.
Rekabetçi, heyecan veren ve daima araştırmacı olacağız.
Bilgi ve görgümüzle fark yaratacağı ancak hiçbir zaman tevazuyu elden bırakmayacağız.

Çevre Politikası

Serem Otomotiv, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak üstlendiği projelerin üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını düzgün şekilde kullanmaya özen gösterir.

 

Serem Otomotiv, tasarımlarında ve üretiminde bilinçli ve profesyonel personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişim ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.

 

Geçmiş kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması konusunda ülke çapında önder olmak ve bu konuyla ilgili çalışmalara katkıda bulunmak için her türlü gayretin içinde yer alırız.

Başvuru

Sizleri Serem Otomotiv Grup kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.

AD/SOYAD
E-POSTA ADRESİ
TELEFON
DOSYA YÜKLE
GÜVENLİK KODU